Brusný kotouč 180x8x22,23 A24R SUPRA
| Kód: | 10060021 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 154,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,59 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 8,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 24 R Supra |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.566 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855161942 |
| Katalog: | 13418 |
| Cena bez DPH: | 131,82 Kč |
| Cena s DPH | 159,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,68 Kč |
| Cena s DPH | 100,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,86 Kč |
| Cena s DPH | 109,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,39 Kč |
| Cena s DPH | 154,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,08 Kč |
| Cena s DPH | 99,32 Kč |