Lamelový kotouč 150x22,23 ZK 120 SLTR talířový
| Kód: | 10090182 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 79,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,37 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,79 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 120 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTR ZK |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.124 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497304400 |
| Katalog: | A6718150120140042 |
| Cena bez DPH: | 99,84 Kč |
| Cena s DPH | 120,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,57 Kč |
| Cena s DPH | 239,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 150,90 Kč |
| Cena s DPH | 182,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,34 Kč |
| Cena s DPH | 86,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,83 Kč |
| Cena s DPH | 106,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |