Lamelový kotouč 180x22,23 P 80+ 967A CUBITRON II talířový rovný
| Kód: | 10090073 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 248,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,46 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,56 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,73 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 80+ |
| Zrno: | cubitron II |
| Podklad: | plátno |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | CUBITRON II |
| Typ: | 967A |
| Tvar: | rovný |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.169 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5902658072642 |
| Katalog: | 7000104367 |
| Cena bez DPH: | 54,29 Kč |
| Cena s DPH | 65,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,88 Kč |
| Cena s DPH | 54,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 326,50 Kč |
| Cena s DPH | 395,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 109,30 Kč |
| Cena s DPH | 132,25 Kč |