Brusný papír 110x50000 P 80 PS29F ACT
| Kód: | 10010154 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 183,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 804,49 Kč |
| Přepočtená cena: | 93,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 77,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 29 F ACT |
| Druh posypu: | otevřený |
| Hmotnost: | 3.102 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 4014855155903 |
| Katalog: | 307878 |
| Cena bez DPH: | 1 525,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 845,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 525,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 845,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 347,25 Kč |
| Cena s DPH | 1 630,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 917,26 Kč |
| Cena s DPH | 1 109,89 Kč |