Brusný papír 115x50000 P 120 PS30D
| Kód: | 10010012 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 905,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 747,97 Kč |
| Přepočtená cena: | 38,72 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 32,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Hrubost: | 120 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 30 D |
| Druh posypu: | polootevřený |
| Hmotnost: | 1.961 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, barva, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | automobilový průmysl, truhlářství |
| EAN: | 4014855049080 |
| Katalog: | 174091 |
| Cena bez DPH: | 1 200,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 453,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 308,83 Kč |
| Cena s DPH | 1 583,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 738,39 Kč |
| Cena s DPH | 893,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 152,99 Kč |
| Cena s DPH | 2 605,12 Kč |