Brusný papír 115x50000 P 100 PS29F ACT
| Kód: | 10010160 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 282,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,51 Kč |
| Přepočtená cena: | 96,99 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 80,16 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Hrubost: | 100 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 29 F ACT |
| Druh posypu: | otevřený |
| Hmotnost: | 3.243 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 4014855156016 |
| Katalog: | 302592 |
| Cena bez DPH: | 3 394,08 Kč |
| Cena s DPH | 4 106,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 181,05 Kč |
| Cena s DPH | 1 429,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 235,17 Kč |
| Cena s DPH | 1 494,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 525,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 845,36 Kč |