Brusný papír 150/6 P 40 PS22K na suchý zip
| Kód: | 10350076 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 16,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 13,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,71 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,58 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Upínání: | suchý zip |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 22 K |
| Druh posypu: | polootevřený |
| Počet děr: | 6 |
| Hmotnost: | 0.014 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez, barva, umělá hmota, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba, práce s plasty |
| EAN: | 4014855022052 |
| Katalog: | 89181 |
| Cena bez DPH: | 8,02 Kč |
| Cena s DPH | 9,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 6,71 Kč |
| Cena s DPH | 8,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 8,11 Kč |
| Cena s DPH | 9,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,08 Kč |
| Cena s DPH | 12,20 Kč |