Diamantový kotouč 125x22,2 PRO CUT’N’GRIND
| Kód: | 20020067 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 4 103,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 391,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 174,16 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 143,93 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | M14 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Řada: | PRO CUT’N’GRIND |
| Typ: | brusný |
| Výška segmentu: | 3,9 mm |
| Hmotnost: | 0.394 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, přírodní kámen, tvárná litina, stavební materiály |
| EAN: | 5450248465607 |
| Katalog: | 70184641172 |
| Cena bez DPH: | 546,00 Kč |
| Cena s DPH | 660,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 127,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 364,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 276,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 543,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 438,40 Kč |
| Cena s DPH | 1 740,46 Kč |