Diamantový kotouč 150x19 DGH150 SB
| Kód: | 20020038 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 3 593,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 969,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 153,65 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 126,98 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 19,0 mm |
| Řada: | DGH 150 SB |
| Typ: | brusný |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Počet segmentů: | 8 |
| Hmotnost: | 0.741 kg |
| Použití podle materiálu: | tvrdé povrchy s kamenivem |
| Katalog: | 6915H07.SB |
| Cena bez DPH: | 2 969,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 593,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 969,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 593,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 609,16 Kč |
| Cena s DPH | 3 157,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 897,52 Kč |
| Cena s DPH | 5 926,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 536,25 Kč |
| Cena s DPH | 3 068,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 528,69 Kč |
| Cena s DPH | 4 269,71 Kč |