Diamantový kotouč 150x19 DGH150 HB
| Kód: | 20020040 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 3 593,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 969,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 153,65 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 126,98 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 19,0 mm |
| Řada: | DGH 150 SB |
| Typ: | brusný |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Počet segmentů: | 8 |
| Hmotnost: | 0.741 kg |
| Použití podle materiálu: | abrazivní materiály, čerstvý beton, pískovec |
| Katalog: | 6915H07.HB |
| Cena bez DPH: | 2 969,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 593,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 969,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 593,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 984,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 401,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 749,24 Kč |
| Cena s DPH | 4 536,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 989,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 197,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 127,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 364,30 Kč |