Diamantový kotouč 180x22,2 EXTREME CG COMFORT
| Kód: | 20020062 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 4 776,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 947,29 Kč |
| Přepočtená cena: | 204,24 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 168,79 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Řada: | EXTREME CG COMFORT |
| Typ: | brusný |
| Výška segmentu: | 4,5 mm |
| Hmotnost: | 0.921 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, přírodní kámen, abrasivní materiály |
| EAN: | 5450248762706 |
| Katalog: | 70184607657 |
| Cena bez DPH: | 1 276,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 543,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 536,25 Kč |
| Cena s DPH | 3 068,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 969,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 593,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 984,88 Kč |
| Cena s DPH | 2 401,71 Kč |