Diamantový kotouč 150x22,2 DKTK150 MAGG TURBO SPEED
| Kód: | 20010597 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 746,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 617,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 31,93 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26,39 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKTK150 MAGG TURBO SPEED |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 10 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 8,0 mm |
| Hmotnost: | 0.258 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, dlažba, obklad, pískovec, porobeton, cihla, střešní taška |
| EAN: | 8591715311168 |
| Katalog: | DKTK150 |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 810,98 Kč |
| Cena s DPH | 5 821,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 088,59 Kč |
| Cena s DPH | 9 787,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 622,84 Kč |
| Cena s DPH | 1 963,64 Kč |