Diamantový kotouč 115x22,2 DS1 TOPline


| Kód: | 20020047 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 2 294,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 896,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 98,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 81,08 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DS1 TOPline |
| Typ: | brusný |
| Šířka segmentu: | 8,0 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, dlažba, tvrdá cihla, vápenec |
| EAN: | 4011890095614 |
| Katalog: | 303868 |
| Cena bez DPH: | 1 810,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 191,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 267,80 Kč |
| Cena s DPH | 2 744,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 969,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 593,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 513,31 Kč |
| Cena s DPH | 1 831,10 Kč |