Diamantový kotouč 125x22,2 DS40 ALPHAline


| Kód: | 20020057 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 126,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 931,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 48,18 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 39,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DS40 ALPHAline |
| Typ: | brusný |
| Šířka segmentu: | 7,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, dlažba, středně tvrdá cihla |
| EAN: | 4011890061312 |
| Katalog: | 303222 |
| Cena bez DPH: | 2 605,83 Kč |
| Cena s DPH | 3 153,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 989,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 197,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 947,29 Kč |
| Cena s DPH | 4 776,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |