Diamantový kotouč 115x22,2 PRO SILENCIO
| Kód: | 20010128 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 817,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,45 Kč |
| Přepočtená cena: | 34,69 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 28,67 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO SILENCIO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.157 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, cihla, zámková dlažba |
| EAN: | 5450248766988 |
| Katalog: | 70184607952 |
| Cena bez DPH: | 5 111,07 Kč |
| Cena s DPH | 6 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 030,01 Kč |
| Cena s DPH | 1 246,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,44 Kč |
| Cena s DPH | 183,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 850,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 658,50 Kč |