Diamantový kotouč 125x22,2 ATLAS CERAMIC TILES
| Kód: | 20010268 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 195,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,41 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,34 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS CERAMIC TILES |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,7 mm |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.114 kg |
| Použití podle materiálu: | keramická dlažba |
| EAN: | 5450248226581 |
| Katalog: | 70184614174 |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 869,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 472,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 160,40 Kč |
| Cena s DPH | 1 404,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 631,65 Kč |
| Cena s DPH | 764,30 Kč |