Diamantový kotouč 125x22,2 ATLAS UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010262 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 244,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,44 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ATLAS UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.133 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248226604 |
| Katalog: | 70184614176 |
| Cena bez DPH: | 206,48 Kč |
| Cena s DPH | 249,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 811,26 Kč |
| Cena s DPH | 5 821,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 774,80 Kč |
| Cena s DPH | 2 147,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 631,40 Kč |
| Cena s DPH | 5 604,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 210,24 Kč |
| Cena s DPH | 2 674,39 Kč |