Diamantový kotouč 125x22,2 DKC125 MAGG
| Kód: | 20010566 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,51 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKC125 MAGG |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| Použití podle materiálu: | omítka, zdivo, pískovec, porobeton, cihla, stavební materiály |
| EAN: | 8591715250030 |
| Katalog: | DKC125 |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Cena s DPH | 244,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,89 Kč |
| Cena s DPH | 89,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,48 Kč |
| Cena s DPH | 249,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 080,54 Kč |
| Cena s DPH | 1 307,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 301,60 Kč |
| Cena s DPH | 364,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 995,72 Kč |
| Cena s DPH | 1 204,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 246,42 Kč |
| Cena s DPH | 3 928,17 Kč |