Diamantový kotouč 230x22,23 PRO 4X4 SILENCIO
| Kód: | 20010092 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Přepočtená cena: | 141,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 116,77 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO 4X4 SILENCIO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,1 mm |
| Výška segmentu: | 13,0 mm |
| Hmotnost: | 0.635 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, asfalt, kámen, žula, stavební materiály |
| EAN: | 5450248791089 |
| Katalog: | 70184609639 |
| Cena bez DPH: | 241,50 Kč |
| Cena s DPH | 292,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 647,28 Kč |
| Cena s DPH | 783,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 212,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 467,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 316,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 593,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 250,32 Kč |
| Cena s DPH | 3 932,89 Kč |