Diamantový kotouč 125x22,2 DG50 ALPHAline
| Kód: | 20010714 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,25 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,82 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG50 ALPHAline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | keramický obklad s glazurou |
| EAN: | 4011890054079 |
| Katalog: | 303054 |
| Cena bez DPH: | 360,76 Kč |
| Cena s DPH | 436,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Cena s DPH | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 453,99 Kč |
| Cena s DPH | 549,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 738,83 Kč |
| Cena s DPH | 893,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 472,04 Kč |
| Cena s DPH | 1 781,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |