Diamantový kotouč 125x22,2 MTTR
| Kód: | 20010800 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 31,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MTTR |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,2 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | keramika, tvrdý materiál |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Cena s DPH | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,76 Kč |
| Cena s DPH | 436,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 694,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 050,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 820,84 Kč |
| Cena s DPH | 5 833,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 578,68 Kč |
| Cena s DPH | 3 120,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 632,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 184,77 Kč |