Diamantový kotouč 125x22,2 DG45 PROline
| Kód: | 20010707 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 436,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,76 Kč |
| Přepočtená cena: | 18,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG45 PROline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | porcelán, keramika, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, tvrdá jemná kamenina |
| EAN: | 4011890049754 |
| Katalog: | 302393 |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Cena s DPH | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 766,65 Kč |
| Cena s DPH | 8 187,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,48 Kč |
| Cena s DPH | 249,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 917,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 110,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,41 Kč |
| Cena s DPH | 195,31 Kč |