Diamantový kotouč 125x22,2 DG10 TOPline
| Kód: | 20010696 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Přepočtená cena: | 28,12 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23,24 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG10 TOPline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.251 kg |
| Použití podle materiálu: | porcelán, keramika, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, tvrdá jemná kamenina |
| EAN: | 4011890087695 |
| Katalog: | 303754 |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,76 Kč |
| Cena s DPH | 436,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Cena s DPH | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 177,74 Kč |
| Cena s DPH | 5 055,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 374,60 Kč |
| Cena s DPH | 1 663,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,52 Kč |
| Cena s DPH | 802,86 Kč |