Diamantový kotouč 125x22,2 EXTREME CERAM TURBO
| Kód: | 20010200 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Přepočtená cena: | 95,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 79,03 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | EXTREME CERAM TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.144 kg |
| Použití podle materiálu: | keramická dlažba, keramika, žula, mramor, břidlice, kámen, obklad, porcelán, sklo, teracota |
| EAN: | 5450248524007 |
| Katalog: | 70184644760 |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 426,88 Kč |
| Cena s DPH | 516,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,50 Kč |
| Cena s DPH | 292,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Cena s DPH | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 609,00 Kč |
| Cena s DPH | 736,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 151,90 Kč |
| Cena s DPH | 3 813,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 706,28 Kč |
| Cena s DPH | 3 274,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 250,98 Kč |
| Cena s DPH | 2 723,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 987,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 194,46 Kč |