Diamantový kotouč 125x22,2 DKTK125 MAGG TURBO SPEED
| Kód: | 20010596 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Přepočtená cena: | 17,41 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 14,39 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKTK125 MAGG TURBO SPEED |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 12 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 8,0 mm |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, dlažba, obklad, pískovec, porobeton, cihla, střešní taška |
| EAN: | 8591715311151 |
| Katalog: | DKTK125 |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 241,50 Kč |
| Cena s DPH | 292,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,71 Kč |
| Cena s DPH | 71,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 426,88 Kč |
| Cena s DPH | 516,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,89 Kč |
| Cena s DPH | 89,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,48 Kč |
| Cena s DPH | 249,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,62 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 384,21 Kč |
| Cena s DPH | 2 884,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |