Diamantový kotouč 125x22,2 TIGER GRES
| Kód: | 20010219 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Přepočtená cena: | 52,89 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 43,71 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TIGER GRES |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.195 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, kámen, gres |
| EAN: | 5450248699743 |
| Katalog: | 70184601125 |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 426,88 Kč |
| Cena s DPH | 516,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,21 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 250,91 Kč |
| Cena s DPH | 303,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 486,24 Kč |
| Cena s DPH | 588,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 622,84 Kč |
| Cena s DPH | 1 963,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 952,03 Kč |
| Cena s DPH | 3 571,96 Kč |