Diamantový kotouč 125x22,2 DKTW125 MAGG TURBO-W
| Kód: | 20010592 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Přepočtená cena: | 6,72 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKTW125 MAGG TURBO-W |
| Typ: | celoobvodový |
| Max. otáčky: | 12 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, dlažba, obklad, střešní taška pálená i betonová, plavená dlažba |
| EAN: | 8591715300070 |
| Katalog: | DKTW125 |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 848,09 Kč |
| Cena s DPH | 2 236,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,50 Kč |
| Cena s DPH | 193,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,76 Kč |
| Cena s DPH | 471,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Cena s DPH | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,96 Kč |
| Cena s DPH | 577,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 426,88 Kč |
| Cena s DPH | 516,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,89 Kč |
| Cena s DPH | 89,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 088,59 Kč |
| Cena s DPH | 9 787,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 013,84 Kč |
| Cena s DPH | 2 436,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 741,67 Kč |
| Cena s DPH | 5 737,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,84 Kč |
| Cena s DPH | 489,86 Kč |