Řezný kotouč 230x1,9x22,23 A346 EXTRA
| Kód: | 10050082 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 55,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,93 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,37 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,96 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 1,9 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 346 EXTRA |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 5907560207670 |
| Katalog: | 340952 |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,40 Kč |
| Cena s DPH | 40,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,48 Kč |
| Cena s DPH | 28,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,59 Kč |
| Cena s DPH | 28,54 Kč |