Diamantový kotouč 125x22,2 EXTREME UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010084 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 879,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Přepočtená cena: | 123,13 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 101,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | EXTREME UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.172 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, mramor, zámková dlažba, přírodní kámen, střešní krytina, tvrdý obklad |
| EAN: | 5450248330868 |
| Katalog: | 70184623599 |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,89 Kč |
| Cena s DPH | 89,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,76 Kč |
| Cena s DPH | 436,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 591,60 Kč |
| Cena s DPH | 715,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,36 Kč |
| Cena s DPH | 555,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 530,12 Kč |
| Cena s DPH | 641,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 415,83 Kč |
| Cena s DPH | 503,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 460,14 Kč |
| Cena s DPH | 15 076,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289,47 Kč |
| Cena s DPH | 5 190,26 Kč |