Diamantový kotouč 125x22,2 STANDARD UNI TURBO
| Kód: | 20010821 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 292,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 242,13 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,45 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,29 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | STANDARD UNI TURBO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.168 kg |
| Použití podle materiálu: | pálená střešní krytina, cihla, zdivo, beton, stavební hmoty |
| EAN: | 5450248776161 |
| Katalog: | 70184608561 |
| Cena bez DPH: | 353,11 Kč |
| Cena s DPH | 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 073,04 Kč |
| Cena s DPH | 2 508,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Cena s DPH | 7 958,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 916,85 Kč |
| Cena s DPH | 2 319,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 801,18 Kč |
| Cena s DPH | 2 179,43 Kč |