Diamantový kotouč 230x22,2 VBM
| Kód: | 20010809 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 1 319,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 090,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 56,51 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 46,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | VBM |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 6 650 l/min. |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, litina, kompozit, plast, hliník, beton, guma, kámen, pískovec, opuka |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Cena s DPH | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 907,85 Kč |
| Cena s DPH | 2 308,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 571,91 Kč |
| Cena s DPH | 4 322,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 209,32 Kč |
| Cena s DPH | 7 513,28 Kč |