Diamantový kotouč 180x22,2 DG25 PROline
| Kód: | 20010710 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 844,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 697,74 Kč |
| Přepočtená cena: | 36,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 29,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG25 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 3,0 mm |
| Hmotnost: | 0.361 kg |
| Použití podle materiálu: | mramor |
| EAN: | 4011890058008 |
| Katalog: | 303173 |
| Cena bez DPH: | 2 632,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 184,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 655,76 Kč |
| Cena s DPH | 793,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 289,47 Kč |
| Cena s DPH | 5 190,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 086,05 Kč |
| Cena s DPH | 2 524,12 Kč |