Diamantový kotouč 180x25,4 DG50 ALPHAline
| Kód: | 20010717 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 315,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 13,46 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,13 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DG50 ALPHAline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,9 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Použití podle materiálu: | keramický obklad s glazurou |
| EAN: | 4011890054093 |
| Katalog: | 303056 |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 274,30 Kč |
| Cena s DPH | 11 221,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 329,44 Kč |
| Cena s DPH | 398,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 841,20 Kč |
| Cena s DPH | 5 857,85 Kč |