Diamantový kotouč 180x22,2 CLASSIC UNIVERSAL LASER
| Kód: | 20010071 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 516,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 253,16 Kč |
| Přepočtená cena: | 64,84 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 53,59 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,5 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248353447 |
| Katalog: | 70184626837 |
| Cena bez DPH: | 373,29 Kč |
| Cena s DPH | 451,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 393,46 Kč |
| Cena s DPH | 476,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 620,25 Kč |
| Cena s DPH | 750,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 169,76 Kč |
| Cena s DPH | 3 835,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 250,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 352,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 264,15 Kč |