Diamantový kotouč 180x22,2 DG70 ALPHAline
| Kód: | 20010650 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 383,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 316,68 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,39 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,54 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG70 ALPHAline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890110768 |
| Katalog: | 304094 |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 166,72 Kč |
| Cena s DPH | 5 041,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,96 Kč |
| Cena s DPH | 359,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |