Diamantový kotouč 180x22,2 ECO BETON
| Kód: | 20010740 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 505,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 417,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 21,44 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 17,72 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ECO BETON |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, betonové zdivo a tvarovky, měkký a středně tvrdý stavební materiál |
| Cena bez DPH: | 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 280,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 665,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 015,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 423,98 Kč |
| Cena s DPH | 513,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,36 Kč |
| Cena s DPH | 667,15 Kč |