Diamantový kotouč 115x22,2 CLASSIC BETON TURBO
| Kód: | 20010029 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 667,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 28,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC BETON TURBO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.162 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, armovaný beton, tvrdý materiál, stavební materiály |
| EAN: | 5450248687993 |
| Katalog: | 70184694465 |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 219,24 Kč |
| Cena s DPH | 265,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 631,65 Kč |
| Cena s DPH | 764,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 075,82 Kč |
| Cena s DPH | 1 301,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,16 Kč |
| Cena s DPH | 158,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,21 Kč |
| Cena s DPH | 305,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 723,95 Kč |
| Cena s DPH | 3 295,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 511,56 Kč |
| Cena s DPH | 618,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 503,83 Kč |
| Cena s DPH | 609,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 933,32 Kč |
| Cena s DPH | 8 389,32 Kč |