Diamantový kotouč 115x22,2 CLASSIC UNIVERSAL LASER
| Kód: | 20010068 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 764,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 631,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 32,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 27,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248353409 |
| Katalog: | 70184626834 |
| Cena bez DPH: | 161,24 Kč |
| Cena s DPH | 195,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 819,67 Kč |
| Cena s DPH | 3 411,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 131,16 Kč |
| Cena s DPH | 158,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 185,60 Kč |
| Cena s DPH | 224,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 168,20 Kč |
| Cena s DPH | 203,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,00 Kč |
| Cena s DPH | 596,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Cena s DPH | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 684,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 059,09 Kč |
| Cena s DPH | 6 121,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 099,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 786,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 211,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 722,10 Kč |
| Cena s DPH | 10 553,74 Kč |