Diamantový kotouč 180x25,4/22,2 PRO CERAM
| Kód: | 20010183 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 719,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 421,14 Kč |
| Přepočtená cena: | 73,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 60,39 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 25,4/22,23 mm |
| Řada: | PRO CERAM |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,6 mm |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Hmotnost: | 0.285 kg |
| Použití podle materiálu: | keramická dlažba, keramika, žula, mramor, břidlice, kameninová dlažba, středně tvrdý obklad |
| EAN: | 5450248346326 |
| Katalog: | 70184625561 |
| Cena bez DPH: | 5 897,59 Kč |
| Cena s DPH | 7 136,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 151,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 603,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 377,31 Kč |
| Cena s DPH | 1 666,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,93 Kč |
| Cena s DPH | 118,49 Kč |