Diamantový kotouč 180x22,2 PRO GRANITE TURBO
| Kód: | 20010237 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 603,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 151,25 Kč |
| Přepočtená cena: | 111,26 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 91,95 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO GRANITE TURBO |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, žula, tvrdá cihla, tvrdá dlažba, břidlice |
| EAN: | 5450248350873 |
| Katalog: | 70184626527 |
| Cena bez DPH: | 7 389,78 Kč |
| Cena s DPH | 8 941,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 692,52 Kč |
| Cena s DPH | 837,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 377,31 Kč |
| Cena s DPH | 1 666,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 552,74 Kč |
| Cena s DPH | 668,82 Kč |