Diamantový kotouč 180x30 DG50 ALPHAline
| Kód: | 20010718 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 315,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 260,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 13,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,15 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 30,0 mm |
| Řada: | DG50 ALPHAline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 1,9 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Použití podle materiálu: | keramický obklad s glazurou |
| EAN: | 4011890084571 |
| Katalog: | 303710 |
| Cena bez DPH: | 628,88 Kč |
| Cena s DPH | 760,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 017,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 046,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 105,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 800,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 018,00 Kč |