Diamantový kotouč 230x22,2 DG10 TOPline
| Kód: | 20010697 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 1 398,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 155,94 Kč |
| Přepočtená cena: | 59,79 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 49,41 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG10 TOPline |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 6 650 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.426 kg |
| Použití podle materiálu: | porcelán, keramika, tvrdá dlažba, tvrdý obklad, tvrdá jemná kamenina |
| EAN: | 4011890082263 |
| Katalog: | 303607 |
| Cena bez DPH: | 1 815,97 Kč |
| Cena s DPH | 2 197,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,21 Kč |
| Cena s DPH | 409,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 173,46 Kč |
| Cena s DPH | 1 419,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 818,72 Kč |
| Cena s DPH | 4 620,65 Kč |