Diamantový kotouč 230x22,2 CLASSIC UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010102 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 1 246,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 030,01 Kč |
| Přepočtená cena: | 52,95 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 43,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, obklad, cihla, kameninové výrobky |
| EAN: | 5450248353225 |
| Katalog: | 70184626818 |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,56 Kč |
| Cena s DPH | 2 407,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 480,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 210,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 738,84 Kč |
| Cena s DPH | 2 104,00 Kč |