Řezný kotouč 230x1,9x22,23 A46Z RAZOR PLUS INOX
| Kód: | 10050280 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 40,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,54 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,74 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 1,9 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A46Z |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT230019V9802 |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,59 Kč |
| Cena s DPH | 26,12 Kč |