Řezný kotouč 150x1,5x22,23 XT67 PROline
| Kód: | 10050541 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 48,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,78 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,06 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | XT67 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 10 185 l/min. |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890054321 |
| Katalog: | 205709 |
| Cena bez DPH: | 38,22 Kč |
| Cena s DPH | 46,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,90 Kč |
| Cena s DPH | 22,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,84 Kč |
| Cena s DPH | 51,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,36 Kč |
| Cena s DPH | 53,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,04 Kč |
| Cena s DPH | 64,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,97 Kč |
| Cena s DPH | 59,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,28 Kč |
| Cena s DPH | 66,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 323,65 Kč |
| Cena s DPH | 391,62 Kč |