Řezný kotouč 180x1,5x22,23 XT10 TOPline
| Kód: | 10050490 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 66,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,83 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 1,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | XT10 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890056110 |
| Katalog: | 206259 |
| Cena bez DPH: | 44,36 Kč |
| Cena s DPH | 53,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,60 Kč |
| Cena s DPH | 66,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,12 Kč |
| Cena s DPH | 93,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,36 Kč |
| Cena s DPH | 53,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,90 Kč |
| Cena s DPH | 47,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,89 Kč |
| Cena s DPH | 30,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,04 Kč |
| Cena s DPH | 64,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,26 Kč |
| Cena s DPH | 48,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,13 Kč |
| Cena s DPH | 123,58 Kč |