Řezný kotouč 180x1,5x22,23 XTK10 TOPline
| Kód: | 10050496 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 66,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,33 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 1,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | XTK10 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890056141 |
| Katalog: | 206262 |
| Cena bez DPH: | 77,12 Kč |
| Cena s DPH | 93,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,36 Kč |
| Cena s DPH | 53,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,90 Kč |
| Cena s DPH | 47,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,60 Kč |
| Cena s DPH | 66,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,36 Kč |
| Cena s DPH | 53,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,86 Kč |
| Cena s DPH | 26,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Cena s DPH | 42,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,34 Kč |
| Cena s DPH | 13,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,90 Kč |
| Cena s DPH | 47,07 Kč |