Brusný kotouč 115x7,0x22,23 A24N RAZOR ALU
| Kód: | 10060109 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 36,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,57 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A24N |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Použití podle materiálu: | hliník |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AS115070V980201 |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 141,18 Kč |
| Cena s DPH | 170,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,56 Kč |
| Cena s DPH | 43,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,60 Kč |
| Cena s DPH | 66,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,96 Kč |
| Cena s DPH | 30,20 Kč |