Řezný kotouč 115x1x22,23 XT67 PROline
| Kód: | 10050537 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 42,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | XT67 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 285 l/min. |
| Hmotnost: | 0.026 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890053201 |
| Katalog: | 205425 |
| Cena bez DPH: | 11,34 Kč |
| Cena s DPH | 13,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,42 Kč |
| Cena s DPH | 25,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,54 Kč |
| Cena s DPH | 85,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,76 Kč |
| Cena s DPH | 251,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,41 Kč |
| Cena s DPH | 39,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,71 Kč |
| Cena s DPH | 84,35 Kč |