Diamantový kotouč 180x22,23 DT900ACR Special
| Kód: | 20010852 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 059,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 875,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 45,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 37,49 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 900 ACR Speciál |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,1 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 56 |
| Hmotnost: | 0.265 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály, sklo, dřevo, plast, guma |
| EAN: | 4068484218447 |
| Katalog: | 684384 |